مشاوره و سفارش

روغن کنجد

 روغن کنجد یکی از روغن های گیاهی است که متخصصان تغذیه، مصرف آن را به تمام گروه های سنی توصیه می کنند. برخی می گویند این روغن را هم می توان برای سرخ کردن به کار برد و هم برای طبخ غذا و البته نوع بودارش طعم دهنده سالاد است.

روغن سیاه دانه

 سیاه دانه طعمی تلخ دارد و به عنوان ادویه در مواد غذایی به خصوص ترشیجات استفاده می شود. این دانه بومی جنوب غربی آسیاست و از قدیم به عنوان ضد انگل، ضد باکتری و مسهل استفاده می کردند. مصرف سیاه دانه برای زنان شیرده مفید است زیرا باعث افزایش ترشح شیر می شود. نام های دیگر سیاه دانه، سیاه تخمه، سرنیچ سیاه، سنوخ سیاه، کمون اسود، شونیز، شونوز و کمون هندی است.

روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان طلایی رنگ، سبک و سالم بوده و بیش از هر روغن گیاهی دیگر حاوی ویتامین E است. این روغن به طور طبیعی از دانه‌های آفتابگردان استخراج می‌شود و طعم ملایمی دارد. روغن آفتابگردان مانند سایر روغن‌های گیاهی فاقد کلسترول، چربی اشباع کم و سرشار از چربی اشباع نشده هستند. روغن آفتابگردان علاوه بر ویتامین E دارای اسیدهای چرب امگا ۶ است که جز یکی از خواص روغن آفتابگردان بوده و آن را به انتخابی سالم تبدیل می‌کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روغن کنجد-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن آفتابگردان-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن سیاه دانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن نارگیل-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن بادام-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن فندق-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

iran_rooghan@

اینستاگرام

iran_rooghan@

ایمیل

sadeghi.ebrahim786@gmail.com

درباره ما :

گروه تولیدی “ایران روغن” در تلاش است تا با تولید انواع روغن های بکر و فرابکر خوراکی، آرایشی و بهداشتی برای شما همکاران گرامی سلامتی و زیبایی را به ارمغان بياورد.

مدیر مجموعه ایران روغن

ابراهیم صادقی

Call Now Buttonتماس بگیرید