مجموعه ایران روغن شما را به خرید بهترین محصولات دانه های روغنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش انواع روغن گیاهی | قیمت انواع روغن گیاهی در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید.....

بازار فروش انواع روغن گیاهی در ایران تولید کننده روغن های گیاهی در کشورفروشگاه اینترنتی انواع روغن های گیاهیلیست قیمت انواع روغن گیاهی در بازارواردات روغن های گیاهی خارجیعرضه عمده روغن های گیاهی ایرانیپرفروش ترین روغن های گیاهی در بازار خریدار انواع روغن های گیاهی ارزانمشخصات روغن های گیاهی اصلشرکت پخش روغن های گیاهی در کشورصادرات روغن های گیاهی ایرانیفروشنده روغن های گیاهی خالص و درجه یک

روغن گیاهی از مهم ترین روغن های مصرفی است که این روز ها افراد بسیاری به استفاده از آن ها روی آورده اند. در واقع این روغن ها در مقابل روغن های صنعتی قرار داشته و با ساختار و ترکیبات سالم و سازنده خود، موجبات زندگی بی خطر و بدون ریسک را فراهم می آورند. اما با توجه به اینکه افراد بسیاری به این روغن ها گرایش نشان داده اند، لذا بازار فروش انواع روغن گیاهی از رونق خوبی برخوردار گشته و انواع و اقسامی از این محصولات در آن ها مورد خرید و فروش قرار می گیرند. در این بازارها علاوه بر اینکه امکان دسترسی به روغن های مرغوب و خالص وجود دارد، می توان قیمت انواع روغن گیاهی را نیز از آن ها استعلام نمود.

بازار فروش انواع روغن گیاهی | قیمت انواع روغن گیاهی در بازار

بازار فروش انواع روغن گیاهی در ایران

بازار فروش انواع روغن گیاهی در ایرانانواع روغن های گیاهی منبع غنی ای از چربی های سالم بوده که مصرف این چربی ها نه تنها ضرری برای بدن نداشته، بلکه برای آن بسیار مفید نیز می باشند.
از این روغن ها که انواع متفاوتی را شامل می شوند؛ مصارف متعددی در زمینه های مربوط به آشپزی مانند موارد به عمل می آید:

 • روغن گیاهی برای سرخ کردن
 • روغن گیاهی برای پخت و پز
 • روغن گیاهی مورد استفاده در سالاد

قابل ذکر است که هر یک از روغن های گیاهی از میوه ها و یا دانه هایی که دارای روغن های طبیعی هستند، به دست آمده و بنابراین مصرف آن ها از هر جهت برای افراد موثر واقع خواهد شد.
همچنین باید گفت با توجه به اینکه زندگی های امروزی در معرض ریسک و خطر بیشتری می باشند و بیماری های بسیاری نیز ممکن است گریبان افراد را بگیرد، بنابراین تاکید بسیاری بر استفاده از این روغن ها به جای روغن های پالم و خطرناک صنعتی شده است.
همین مساله باعث شده تا بازار روغن گیاهی در ایران، بیش از سال های گذشته رواج پیدا کرده و بدین تریتب نیاز خریداران نیز به شکل بهتری تامین می گردد.

تولید کننده روغن های گیاهی در کشور

 تولید کننده روغن های گیاهی در کشوربا توجه به مساله تامین بهینه از انواع روغن گیاهی در سطوح مختلف خرید و فروش و در نتیجه در سطوح مصرفی، اقدامات بسیاری در حوزه تولید روغن گیاهی توسط واحد های تولید کننده برتر در کشور انجام گرفته است.
تولید کنندگان مورد نظر که در سراسر کشور و در واحد ها و کارخانجات تولید کننده مستقر گشته، نهایت تلاش خود را نموده و از بهترین عوامل تولید و پیشرفته ترین آن ها کمک گرفته تا بتوانند روغن هایی مناسب و مطابق با نیاز مصرف کنندگان را به بازار ارائه نمایند.

قابل ذکر است که روغن های حاصل آمده توسط تولید کنندگان داخلی کشورمان در نهایت استاندارد، اصول بهداشتی و سلامت ارائه شده و روغن هایی کاملا سازگار با بدن محسوب می شوند.
همچنین تولید کنندگان نهایت دقت و کوشش را به خرج داده تا آن ها را داخل بسته بندی های مناسبی جایگذاری کرده و به بازار ارائه نمایند که هم جریان حمل و نقل مناسب و راحتی از آن ها انجام گرفته و هم بهداشت و سلامت آن ها به خطر نیفتد.
از بسته بندی هایی که توسط تولید کنندگان برای آن ها در نظر گرفته شده است عبارتند از:

 • بطری های شیشه زرد کهربایی
 • بطری های پلاستیکی
 • قوطی های فلزی

فروشگاه اینترنتی انواع روغن های گیاهی

فروشگاه اینترنتی انواع روغن های گیاهیبرای فروش روغن گیاهی در انواع مختلف، از روش هایی مانند فروش حضوری و فروش اینترنتی بهره می برند.
اما فروش اینترنتی که از طریق فروشگاه های آنلاین صورت می گیرد، مزایایی به مراتب بهتر را نصیب خریداران ساخته و به همین دلیل درصد بالایی از آن ها به مراکز فروش اینترنتی، بیشتر جذب شده اند.
از مزایایی که به واسطه فروشگاه های اینترنتی، نصیب هر یک از خریداران عمده در زمینه خرید روغن های گیاهی می شود؛ عبارتند از:

 • خریداران جهت تهیه روغن های گیاهی از این طریق دارای محدودیت نبوده و می توانند طیف وسیعی از این محصولات را در کوتاه ترین زمان از فروشگاه ها مشاهده کرده و پس از مقایسه و انتخاب بهترین محصول، دست به انتخاب بزنند.
 • خرید روغن گیاهی از فروشگاه های اینترنتی، موجب افزایش توان و حوصله و صرفه جویی در هزینه خریداران می شود.
  چرا که در این روش از هزینه رفت و آمد، هزینه پارک ماشین و … خبری نخواهد بود.
 • فروشگاه های اینترنتی هزینه های سرباری را مانند هزینه اجاره محل فروش، هزینه قبوض خدماتی و … پرداخت نکرده و در نتیجه این موضوع، موجب ارائه قیمت مناسب تر روغن های عرضه شده از سوی آن ها می شود.

لیست قیمت انواع روغن گیاهی در بازار

لیست قیمت انواع روغن گیاهی در بازارروغن های گیاهی که امروزه جای خود را در میان خانه ها حسابی باز کرده و به روغن های ثابت مصرفی نزد خیلی از مصرف کنندگان، بخصوص گروه هایی که به سلامتی و رژیم غذایی سالم اهمیت بسیاری می دهند، تبدیل شده اند، انواع متفاوتی را در بر می گیرند.
برای ذکر انواع این روغن ها از گزینه های زیر کمک گرفته ایم:

 • روغن گیاهی آرگان
 • روغن گیاهی گردو
 • روغن گیاهی نارگیل
 • روغن گیاهی زیتون
 • روغن گیاهی زنجبیل
 • روغن گیاهی سوسن
 • روغن گیاهی بادام
 • روغن کتان
 • روغن بادام تلخ

مشاهده می کنید که تعداد این نمونه از روغن ها بسیار زیاد بوده و بنابراین تنوع در آن ها به حد کافی وجود دارد که همین امر می تواند منجر به افزایش گستره انتخابی خریداران شود.
همچنین باید گفت هر یک از این روغن ها با توجه به ترکیبات خاص و متفاوت خود، با لیست قیمت های متعددی در بازار ظاهر شده اند.
لذا برای آن دسته از خریدارانی که به دنبال مشاهده قیمت روغن گیاهی از هر یک از نمونه های مذکور هستند؛ مراجعه به مراکز برتر فروش پیشنهاد می شود.

واردات روغن های گیاهی خارجی

واردات روغن های گیاهی خارجیبه همان میزان که روغن های گیاهی ایرانی در بازار فروش عرضه شده، به همان اندازه هم شاهد واردات روغن های گیاهی خارجی در بازار کشور می باشیم.
در واقع ارائه کنندگان این محصولات، در نتیجه ی رقابت با یکدیگر، اقدامات بسیاری را در حوزه تولید و عرضه آن ها انجام داده و هر کدامشان سعی در ارائه روغن هایی مناسب و سازگار با ذائقه اکثریت مصرف کنندگان را داشته اند.

در خصوص رواردات روغن گیاهی خارجی اگر بخواهیم بیشتر بگوییم، باید بیان داشت که در سال های اخیر، این روند با افزایش بسیاری همراه بوده است.
اما چون قیمت این روغن ها نسبت به نمونه های داخلی بیشتر می باشد، بنابراین بیشترین درصد فروش، از آن روغن های داخلی ست نه خارجی!
هرچند برخی از خریداران بی توجه به قیمت، روغن های خارجی را هم مورد تهیه قرار می دهند.
اما مطمئنا تعدادشان بسیار کمتر از خریدارانی است که روغن های گیاهی ایرانی را خریداری می نمایند.

عرضه عمده روغن های گیاهی ایرانی

عرضه عمده روغن های گیاهی ایرانیعرضه روغن گیاهی، آن هم تحت برند های ایرانی و یا داخلی در کشورمان به وفور انجام گرفته و به همین جهت شاهد تامین مناسبی از نیاز خریداران در سطوح مختلف بازار می باشیم.
لازم به ذکر است که اقدامات لازم در حوزه عرضه انواع روغن گیاهی ایرانی توسط مراکز متعددی که هر یک اعتبار کافی را در بین خریداران دارا می باشند؛ انجام گرفته است.
از جمله ی این مراکز عبارت هستند از:

 • عمده فروشی های محصولات گیاهی
 • نمایندگی های فروش
 • شرکت های پخش و بازرگانی
 • سایت های بازرگانی معتبر

بنا براین خریدارانی که درخواست خرید روغن های گیاهی به صورت اصل و درجه یک را با بهترین قیمت دارند؛ می توانند به مراکز فوق مراجعه کرده و با استفاده از کارشناسان فروش فعال در آن ها، بهترین روغن ها را شناسایی کرده و از آن ها برای افزودن به لیست خرید خود استفاده نمایند.
مطمئنا هر یک از این مراکز، با تجربه و تخصصی که در حرفه خود به دست آورده اند، می توانند بهتر خریداران را راهنمایی کرده و با شناسایی نوع نیازشان، اقداماتی موثر را در جهت رفع نیازشان بردارند.

پرفروش ترین روغن های گیاهی در بازار

پرفروش ترین روغن های گیاهی در بازار روغن های گیاهی در صورتی که روغن گیاهی اصل و از برند های معتبر باشند، مطمئنا درجه خلوص بیشتری را داشته و به همان میزان، سالم تر نیز می باشند.
اما باید گفت این روغن ها که انواع و اقسام متعددی را شامل می شوند؛ تعدادی شان جزو پرفروش ترین بوده و تعدادی هم کمتر به گوش افراد خورده اند.
در هر حال در اینکه هر یک از روغن های گیاهی سالم و پر فایده می باشند، شک نیست.

اما حقیقت این است که برند و میزان تبلیغات انجام شده از آن ها و سایر امور این چنینی، تاثیر بیشتری را در فروش آن ها خواه داشت.
البته طعم روغن هم یکی دیگر از شاخصه های مهم در پرفروش بودن این محصول به شمار می رود.

اما اگر بخواهیم به برخی از پرفروش ترین روغن ها گیاهی که در بازار ارائه شده اند اشاره کنیم، می توان در این گزینه ها از آن ها نام برد:

 • روغن زیتون
 • روغن بادام
 • روغن آفتابگردان
 • روغن نارگیل
 • روغن گردو

خریدار انواع روغن های گیاهی ارزان

خریدار انواع روغن های گیاهی ارزانقبل از هر اقدامی برای خرید انواع روغن های گیاهی، خریداران در پی دستیابی به این محصولات با قیمت ارزان می باشند.
یعنی هر کجا که ببیند این روغن ها را با قیمت ارزان به فروش می رسانند؛ جذب همانجا شده و در این واقع، نسبت به خرید، رغبت بیشتری را از خود نشان می دهند.
اما اینکه چه مسیر هایی می تواند خریداران را به روغن های گیاهی ارزان رهنمون سازد، مهم است.

برای دسترسی به این امر، بهترین مسیر، مراجعه به شرکت های پخش می باشد که عرضه مستقیمی از این محصولات را نزد همه خریداران انجام می دهند.
عرضه مستقیم روغن های گیاهی همانا و ارائه آن ها با قیمت ارزان و بدون واسط همانا.
قطعا وقتی چنین فرصتی در اختیار خریداران قرار بگیرد، اگر کمی دوراندیش باشند که از آن نهایت استفاده را می برند.

مشخصات روغن های گیاهی اصل

مشخصات روغن های گیاهی اصلهمانطور که گفتیم، این تنها روغن های گیاهی اصل هستند که ارزش استفاده را دارا می باشند.
چرا که مصرف روغن هایی فقط با نام روغن گیاهی، اما در نمونه غیر اصل و تقلبی، فقط ضرر می باشد.
حال در این بخش می خواهیم به ذکر مشخصات روغن گیاهی اصل بپردازیم که دانستن آن به خریداران کمک زیادی خواهد کرد.
این مشخصات عبارتند از:

 • روغن گیاهی اصل دارای هیچ نوع ذرات معلق، رسوب یا ذره های مشکوک دیگری نیست.
 • این روغن ها از غلظت و چسبندگی مناسبی برخوردارند.
 • قیمت این روغن ها، نه خیلی گران و نه خیلی ارزان است.
 • همچنین این روغن ها دارای هیچ گونه طعم دهنده و یا مواد معطر نمی باشند.

شرکت پخش روغن های گیاهی در کشور

شرکت پخش روغن های گیاهی در کشورهمانطور که گفتیم، از بهترین مسیر ها و همچنین مطمئن ترین آن ها برای عرضه بهترین روغن های گیاهی، شرکت های پخش می باشند.
این شرکت ها علاوه بر اینکه خدمات فروش حضوری را خدمت مشتریان راه نزدیک ارائه می سازند، با راه اندازی سایت های معتبر، اقدام به فروش و پخش اینترنتی محصولات خود نیز کرده اند.
بنا براین با مراجعه به این سایت ها، امکان سفارش انواعی از درجه یک ترین روغن های گیاهی برای خریداران در سراسر کشور به وجود می آید.
در واقع این امر نه تنها به نفع خریداران بوده، بلکه برای این شرکت ها که در حوزه پخش و فروش عمده فعالیت می کنند؛ سرشار از سود و فایده بوده است.
به علاوه اینکه باید گفت از طریق این شرکت ها، امکان دستیابی به انواع روغن گیاهی با بهترین برند ها و به روز ترین آن ها نیز وجود دارد.

صادرات روغن های گیاهی ایرانی

صادرات روغن های گیاهی ایرانیروغن های گیاهی ایرانی که پس از آزمایشات مکرر در آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته کشور، مورد تایید از نظر درجه خلوص و کیفیت قرار گرفته اند، هم در بازار های فروش داخلی و هم در بازار های فروش خارجی، سطح گسترده ای از خرید و فروش را از آن خود کرده اند.
یک دلیل این حجم از خرید و فروش، پی بردن به ضرر های ناشی از روغن های صنعتی پالم دار و فرار از مصرف آن ها و دلیل دیگر هم به طعم خوب و بی نظیر انواع روغن های گیاهی بر می گردد.
اما در خصوص صادرات این محصول اگر بخواهیم بیشتر بگوییم، باید بیان داشت که در سال های اخیر، میزان گسترده ای از این امر تجاری مهم در زمینه این محصولات صورت گرفته که این امر نشان از کیفیت بسیار خوب روغن های ایرانی و در نتیجه محبوبیت آن ها در بین مصرف کنندگان خارجی دارد.

فروشنده روغن های گیاهی خالص و درجه یک

فروشنده روغن های گیاهی خالص و درجه یکبرای خریدارانی که به دنبال بهترین و اعلا ترین روغن های گیاهی با این چنین مشخصه هایی می گردند، پیشنهاد می شود که به فروشندگان معتبر در مراکز مجاز و برتر فروش مراجعه کنند:

 • روغن گیاهی طبیعی درجه یک
 • روغن گیاهی خالص

مطمئنا فروشندگان حاضر در مراکز نامبرده، قدم های بیشتری را برای مشتریان برداشته و در گام به گام مراحل خرید، کنار آن ها مانند یک مشاور و راهنما می مانند تا بتوانند به انتخابی دقیق و دلخواه از سوی آن ها منجر شوند.
پس می توان به این نتیجه کلی رسید که دقت در انتخاب محل فروش و فروشنده، دقیقا به اندازه انتخاب محصول، دارای اهمیت و حساسیت فوق العاده ای می باشد.
ضمن اینکه از این طربق، حتی با وجود ارائه روغن های با قیمت مناسب از سوی این فروشندگان، صرفه جویی های بیشتری نیز در هرینه خرید مشتریان اعمال خواهد شد.

ابراهیم صادقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: ابراهیم صادقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126139744

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: iran_rooghan@

instagram icon اینستاگرام: iran_rooghan@

email icon ایمیل: sadeghi.ebrahim786@gmail.com

مجموعه ایران روغن شما را به خرید بهترین محصولات دانه های روغنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید